Blocksy Companion Pro - en to hu translation catalogue (293 entries)

en: Reset Filters
hu: Szűrők visszaállítása

en: Active Filters
hu: Aktív szűrők

en: In Stock
hu: Raktáron

en: You don't have any products in your compare list yet.
hu: Még nincs egyetlen termék sem az összehasonlítási listáján.

en: Browse products
hu: Böngésszen termékek között

en: Availability
hu: Elérhetőség

en: Compare Products
hu: Termékek összehasonlítása

en: Export site
hu: Webhely exportálása

en: Builder
hu: Szerkesztő

en: Pro Extensions
hu: Pro bővítmények

en: Free Extensions
hu: Ingyenes bővítmények

en: Loading Extensions Status...
hu: Bővítmények betöltési állapota...

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
hu: A következő bővítmények szükségesek ehhez a kezdő webhelyhez a megfelelő működéshez.

en: Install & Activate Plugins
hu: Telepítése & Bővítmények aktiválása

en: Choose Page Builder
hu: Oldalszerkesztő kiválasztása

en: Deactivate demo plugins
hu: Demóbővítmények inaktiválása

en: Reinstall
hu: Újratelepítés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: What steps do you want to perform next?
hu: Milyen lépéseket szeretne végrehajtani a következő lépésekkel?

en: Dismiss
hu: Elutasít

en: Starter Site Removed
hu: Kezdő oldalak eltávolítva

en: This starter site is already installed
hu: Ez az indítówebhely már telepítve van

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
hu: Ez a beállítás eltávolítja a korábbi importált tartalmat, és friss és tiszta telepítést hajt végre.

en: Clean Install
hu: Tiszta telepítés

en: Import Content
hu: Tartalom importálása

en: Activate Child Theme
hu: Gyermektéma aktiválása

en: Install Child Theme
hu: Gyermektéma telepítése

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
hu: Javasoljuk, hogy aktiválja a gyermek témát, így szabadon módosíthatja anélkül, hogy megtörné a szülő témát.

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
hu: Javasoljuk, hogy telepítse a gyermek témát, így szabadon módosíthatja anélkül, hogy megtörné a szülő témát.

en: Learn more about child themes
hu: További információ a gyermektémákról

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
hu: Már van egy gyermektéma megfelelően telepítve és aktiválva. Lépjünk tovább.

en: Import content
hu: Tartalom importálása

en: Import widgets
hu: Widgetek importálása

en: Import options
hu: Beállítások importálása

en: Final touches
hu: Utolsó simítások

en: Erase content
hu: Tartalom törlése

en: Child theme
hu: Gyereksablon

en: comments
hu: hozzászólások

en: posts
hu: cikkek

en: images
hu: képek

en: terms
hu: szerződések

en: users
hu: felhasználó

en: resetting widgets
hu: alap widgetek visszaállítása

en: resetting customizer options
hu: testreszabási beállítások visszaállítása

en: removing default WordPress pages
hu: eltávolítás, alapértelmezett WordPress oldalak

en: removing previously installed taxonomies
hu: eltávolítás, korábban telepített taxonómiák

en: removing previously installed posts
hu: eltávolítás, korábban telepített bejegyzések

en: activating required extensions
hu: aktiválás, szükséges bővítmények

en: import customizer options
hu: testreszabási beállítások importálása

en: importing images from customizer
hu: képek importálása testreszabottból

en: downloading demo options
hu: bemutató beállítások letöltése

en: installing demo widgets
hu: demó widget telepítése

en: downloading demo widgets
hu: bemutató widgetek letöltése

en: activating plugin %s
hu: aktiválás: %s

en: installing plugin %s
hu: telepítés: %s

en: activating child theme
hu: aktiválás, gyermektéma

en: copying child theme sources
hu: másolás, gyermektéma-források

en: View site
hu: Webhely megtekintése

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Now you can view your website or start customizing it
hu: Most már megtekintheti webhelyét, vagy elkezdheti testre szabni

en: Starter Site Imported Successfully
hu: Kezdőoldal importálása sikeresen

en: Modify
hu: Módosítás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Import
hu: Importálás

en: Next
hu: Következő

en: Install
hu: Telepítés

en: Back
hu: Vissza

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
hu: Kérjük, legyen türelemmel, és ne frissítse ezt az oldalt, az importálási folyamat eltarthat egy ideig, ez is függ a szerver.

en: Installing
hu: Telepítés

en: Loading Starter Sites...
hu: Kezdő weboldalak betöltése...

en: Select page
hu: Oldal kiválasztása

en: Select post
hu: Bejegyzés kijelölése

en: Exclude
hu: Kizár

en: Include
hu: Tartalmazza

en: Select taxonomy
hu: A taxonómia kiválasztása

en: Select rule
hu: Szabály kijelölése

en: Upgrade Now
hu: Frissítés most

en: Add one or more conditions in order to display your header.
hu: Adjon hozzá egy vagy több feltételt a fejléc megjelenítéséhez.

en: Save Conditions
hu: Feltételek mentése

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Starter Sites
hu: Kezdő oldalak

en: Select location
hu: Helyszín kiválasztása

en: Header name
hu: Fejléc neve

en: Create New Header
hu: Új fej létrehozása

en: Global Header
hu: Globális fejléc

en: Picker header
hu: Választó fejléce

en: Add one or more conditions in order to display your footer.
hu: Adjon hozzá egy vagy több feltételt a lábléc megjelenítéséhez.

en: Footer name
hu: Élőláb neve

en: Create New Footer
hu: Új élőláb létrehozása

en: Centered
hu: Középre igazított

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Picker Footer
hu: Picker lábléc

en: Remove Item
hu: Tétel eltávolítása

en: Clone Item
hu: Cikk másolása

en: Please note that the white label extension will be hidden if this option is enabled. In order to bring it back you have to hit the SHIFT key and click on the dashboard logo.
hu: Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fehér címke bővítmény el lesz rejtve, ha ez a beállítás engedélyezve van. Annak érdekében, hogy vissza van, hogy elérje a SHIFT gombot, és kattintson a műszerfal logóját.

en: Hide White Label Extension
hu: Fehér címkekiterjesztés elrejtése

en: Hide Starter Sites Tab
hu: Kezdőhelyek lap elrejtése

en: Choose File
hu: Kiválasztás a Fájlkezelőből

en: Plugin Description
hu: Plugin leírása

en: Plugin Name
hu: Bővítmény neve

en: Theme Screenshot URL
hu: Téma képernyőképe URL-címe

en: Theme Description
hu: Téma leírása

en: Theme Name
hu: Téma neve

en: Theme Details
hu: Téma részletek

en: Agency Support/Contact Form URL
hu: Ügynökségi támogatási/kapcsolatfelvételi űrlap URL-címe

en: Agency URL
hu: Ügynökség URL-címe

en: Agency Name
hu: Cég neve

en: Agency Details
hu: Cég adatai

en: Add one or more conditions in order to display your sidebar.
hu: Adjon hozzá egy vagy több feltételt az oldalsáv megjelenítéséhez.

en: Add Variation
hu: Új variáció

en: Save Custom Font
hu: Egyéni betűtípus mentése

en: Font Name
hu: Betűtípus neve

en: Select variation
hu: Változat kiválasztása

en: Choose
hu: Válassz

en: Change
hu: Változtatás

en: Remove Font
hu: Betűtípus eltávolítása

en: Edit Font
hu: Szerkesztés

en: Custom Fonts Settings
hu: Egyéni betűtípusok beállításai

en: Variations
hu: Változatok

en: Project ID
hu: Projektazonosító

en: Save
hu: Mentés

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: API Key
hu: API kulcs

en: Select list...
hu: Lista kijelölése...

en: Invalid API Key...
hu: Érvénytelen API-kulcs...

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Contacts
hu: Kapcsolatok

en: Location & Priority
hu: Hely és prioritás

en: Remove Product
hu: Termék törlése

en: All
hu: Összes

en: Label
hu: Címke

en: Item Margin
hu: Elem margó

en: My Account
hu: Fiókom

en: Avatar Size
hu: Avatar mérete

en: Custom Page Link
hu: Egyéni laphivatkozás

en: Dashboard Page
hu: Vezérlőpult oldal

en: Profile Page
hu: Profiloldal

en: You can configure social URLs in %s.
hu: A közösségi URL-címeket a következőben is konfigurálhatja: %s.

en: Social Icons
hu: Közösségi média ikonok

en: Author Avatar
hu: Szerző Avatara

en: Order by
hu: Rendezés

en: Post Type
hu: Bejegyzés típusa

en: Outline
hu: Körvonal

en: Solid
hu: Szolíd

en: Shape Fill Type
hu: Alakzat kitöltési típusa

en: Square
hu: Négyzet

en: Rounded
hu: Kerekített

en: Icons Shape Type
hu: Ikonok alakzattípusa

en: Large
hu: Nagy

en: Small
hu: Kicsi

en: Website:
hu: Weboldal:

en: Website
hu: Weboldal

en: Link (optional)
hu: Hivatkozás (választható)

en: Address
hu: Cím

en: Mobile:
hu: Mobil:

en: Phone:
hu: Telefonszám:

en: Address:
hu: Cím:

en: Contact Info
hu: Kapcsolat Infó

en: Open link in new tab
hu: Új ablakban

en: Change Image
hu: Képcsere

en: Select Image
hu: Kép választás

en: Upload Image
hu: Kép feltöltése

en: Image
hu: Kép

en: About me
hu: Rólam

en: About Me
hu: Névjegy

en: Footer
hu: Lábléc

en: Header
hu: Fejléc

en: Head
hu: Fejléc

en: Filter
hu: Szűrés

en: Go to product page
hu: Ugrás a terméklapra

en: Available Sidebars/Widget Areas
hu: Elérhető oldalsávok/widget területek

en: Create Sidebar
hu: Oldalsáv létrehozása

en: In order to create a new sidebar/widget area simply enter a name in the input below and click the Create Sidebar button.
hu: Annak érdekében, hogy hozzon létre egy új oldalsáv / widget terület egyszerűen írja be a nevét a bemeneti alatt, és kattintson a Create Oldalsáv gombra.

en: Create Sidebar/Widget Area
hu: Oldalsáv/widgetterület létrehozása

en: Icon Size
hu: Ikonméret

en: Phone
hu: Telefon

en: Background
hu: Háttér

en: Register
hu: Regisztráció

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Get New Password
hu: Új jelszó kérése

en: Username or Email Address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Forgot Password?
hu: Elfelejtette jelszavát?

en: Remember Me
hu: Emlékezz rám

en: Password
hu: Jelszó

en: Text
hu: Szöveg

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Icons Size
hu: Ikonok mérete

en: Nothing found in Trash
hu: Semmi sem található a Lomtárban

en: Nothing found
hu: Nincs találat

en: Search Content Blocks
hu: Tartalomblokkok keresése

en: View Content Block
hu: Tartalomblokk megtekintése

en: New Content Block
hu: Új tartalomblokk

en: Edit Content Block
hu: Tartalom blokk szerkesztése

en: Add New Content Block
hu: Új tartalomblokk hozzáadása

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Content Block
hu: Tartalomblokk

en: Content Blocks
hu: Tartalmi blokkok

en: None
hu: Nincs

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Type
hu: Típus

en: Display Conditions
hu: Megjelenítési feltételek

en: Back to login
hu: Vissza a belépéshez

en: Sign Up
hu: Regisztráció

en: Login
hu: Belépés

en: Last Month
hu: Előző hónap

en: Last 7 Days
hu: Utolsó 7 nap

en: Last 24 Hours
hu: Elmúlt 24 óra

en: All Time
hu: Összes idő

en: Trending From
hu: Felkapott from

en: Custom Query
hu: Egyedi lekérdezés

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Source
hu: Forrás

en: All taxonomies
hu: Minden taxonómia

en: All categories
hu: Összes kategória

en: Products
hu: Termékek

en: Trending Posts
hu: Felkapott hozzászólások

en: Category
hu: Kategória

en: Email
hu: E-mail

en: Name
hu: Név

en: Disable Subscribe Form
hu: Feliratkozási űrlap letiltása

en: Container Inner Spacing
hu: Konténer belső térköze

en: Container Background
hu: Konténer háttere

en: Mobile
hu: Mobil

en: Tablet
hu: Táblagép

en: Desktop
hu: Asztali

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Button Label
hu: Gombfelirat

en: Your email
hu: E-mail cím

en: Mail Label
hu: Levelezési címke

en: Your name
hu: Neved

en: Name Label
hu: Név címke

en: Name Field
hu: Név mező

en: List ID
hu: Lista ID

en: Custom
hu: Egyedi

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: List Source
hu: Lista forrása

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
hu: Adja meg e-mail címét az alábbi feliratkozni hírlevelünkre

en: Description
hu: Leírás

en: Newsletter Updates
hu: Hírlevél frissítések

en: Title
hu: Cím

en: Subscribe Form
hu: Űrlap feliratkozása

en: Customizer
hu: Testreszabható

en: I accept the %sPrivacy Policy%s
hu: Elfogadom az %sAdatvédelmi nyilatkozatot%s

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
hu: Ez a szöveg jelenik meg az egyes megjegyzésűrlapok alatt, és előfizetnek.

en: Maximum Width
hu: Maximális szélesség

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Button Color
hu: Gomb szín

en: Initial
hu: Kezdeti

en: Font Color
hu: Betűszín

en: Design
hu: Kinézet

en: Accept
hu: Elfogadás

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
hu: Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy a legjobb élményt nyújtsuk Önnek a weboldalunkon.

en: Content
hu: Tartalom

en: Forever
hu: Örökre

en: One year
hu: Egy év

en: Six months
hu: Hat hónap

en: Three months
hu: Három hónap

en: One month
hu: Egy hónap

en: One week
hu: Egy hét

en: One day
hu: Egy nap

en: One hour
hu: Egy óra

en: Cookie period
hu: Cookie-időszak

en: Type 2
hu: 2-es típus

en: Type 1
hu: 1-es típus

en: General
hu: Általános

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Facebook Page URL
hu: Facebook oldal URL-je

en: Inline
hu: Egysorban

en: File
hu: Fájl

en: Dynamic CSS Output
hu: Dinamikus CSS kimenet

en: Author
hu: Szerző

en: Front Page
hu: Kezdő oldal

en: Search
hu: Keresés

en: Taxonomy ID
hu: Taxonómiaazonosító

en: Page ID
hu: Oldal ID

en: Post ID
hu: Bejegyzés ID

en: Specific
hu: Különleges

en: Single Page
hu: Egy oldal

en: Pages
hu: Oldalak

en: Post Tags
hu: Címkék

en: Post Categories
hu: Bejegyzés kategóriák

en: Single Post
hu: Egyszerű bejegyzés

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Basic
hu: Alap

en: Entire Website
hu: A teljes weboldal

en: PRO
hu: Pro

en: Companion
hu: Kiegészítő

en: Medium
hu: Közepes

en: Custom Fonts
hu: Egyéni betűtípusok

note: translators: %s: WordPress version
en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
hu: A Blocksy használatához a WordPress %s+ verziója szükséges. Mivel egy korábbi verziót használ, a bővítmény jelenleg nem fut.

note: translators: %s: PHP version
en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
hu: A Blocksy használatához a(z) %s+ PHP verzió szükséges, a bővítmény jelenleg NEM FUT.
